| Sara2 a întrebat:

Oare suntem singuri in galaxie?

8 răspunsuri:
| Danyel_9154 a răspuns:

Nu cred. În Univers există tot atâtea planete cât grăuntele de nisip de pe fiecare plajă...ar putea câteva planete să aibă condiţii similare Pământului

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Nu! Sunt o gramada de extrateresty pe acolo care vor sa vina pe la noi in vizita si nu i lasa parintii:-))

| Adredemesconf a răspuns:

Nici eu nu cred ca suntem singuri happy.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Daca te referi la forme de viata inteligente, da.

| Bogdanux a răspuns:

Shhh...taci, poate te aude vreun martian roz...

| Dash a răspuns:

Nu

| Pisoiul a răspuns:

Imposibil.Fiecare galaxie are un nume pe asta in care traim noi am uitat cum se numea.Totusi nu a spus nimeni ca nu exista extraterestii s-au alte creaturi ciudate in univers.Si totusi poate vor veni extrateresti sa ne viziteze s-au alti oameni care vorbesc aceeasi limba si care se inteleg. Sper ca acei oameni vor fi pasnici.

| Nymphetamine a răspuns:

In galaxia asta probabil, dar nu si in Univers.Sunt mii de galaxii in Universul asta, de ce am fii singuri? happy