| Stormwatch a întrebat:

Offline

Stefano Freemen

Posts: 1
Joined: Thu Jan 10, 2013 11:19 am
Numar Insigna: 0

[RESPINS]Stefano Freemen

PostThu Jan 10, 2013 11:47 am
quote]
Image
Los Santos Police Department
Biroul de Recrutari

Data de astazi: 10.01. 1013

1.0 Informatii Personale:

1.1 Nume: Stefano
1.2 Prenume: Freemen
1.3 Sex: Masculin
1.4 Varsta: 24
1.5 Data nasterii: 04.12. 1987
1.6 Etnicitate: Italian

1.7 Adresa domiciliului: 0 Muchloand Interesection
1.8 Numar de telefon: 27479
1.9 Locul nasterii: Roma

1.10 Sex (optional): Masculin
1.11 Inaltime: 1.86
1.12 Greutate: 65kg

2.0 Informatii de Adecvare

2.1 Educatie: Scoala generala stralenescu, Liceul de arte San Fierro, Academia de Politie San Fierro
2.2 Loc de munca actual: Somer

2.3 Detineti un permis de conducere valabil?: DA

2.4 Aveti antecedente penale?: NU

2.5 Ati servit vreodata timp in inchisoare? Daca da, specificati motivul:NU

2.6 Aveti alte probleme medicale/psihice/fizice?: NU

2.7 Ati mai fost angajat al LSPD?: Raspunde aici

2.8 V-ati mai depus vreodata CV-ul pentru LSPD? Daca da, cand?: In Decembrie nu mai stiu exact data dar am fost accpetat si nu mam prezentat deoarece am avut niste probleme

2.9 Daca mai sus ati raspuns cu da, ati fost acceptat sau respins?:Acceptat

2.10 Explicati motivul cat mai detaliat de ce doriti sa deveniti un ofiter (minim 250 de cuvinte): Ma numesc Stefano Freemen si m-am nascut in Roma, impreuna cu familia mea, mama mea Julliet si tatal meu David care era din America dar s-a mutat cu mama in Roma dupa ce sau cunoscut. Mama mea era la tribunal Avocata, iar tatal meu era Roma Sheriff Departament. Eram mandru ca aveam asemenea parinti intrucat acestia imi faceau toate poftele. Mereu cand ceream ceva, acel lucru se implinea.
Insa la varsta de 15 ani, pe cand eram la liceu mi-am pierdut ambii parinti intr-un atac terorist care avea loc la Primarie, pe cand tatal meu era in garda cu alti colegi, aceia murind in aceleasi chinuri. Acel eveniment mi-a ramas in inima mea, si inca sufar in mine, dar nu imi poate afecta foarte mult activitatea de ofiter pe viitor.
Dupa ce mi-am terminat studiile, la 18 ani, avand carnet si masina tatalui meu, fiind un autovehicul tip Porsche, putin vechi, m-am indreptat cu bagajele facute inspre Los Santos pentru a-mi cauta de lucru.
Acolo am inceput Facultatea de Drept, iar dupa ce am terminat-o, am hotarat sa aplic pentru Los Santos Police Departament. Acum ma puteti vedea cum aplic pentru acest departament, si sper sa fiu acceptat, multumesc anticipat

3.0 Referinte si Recomandari

(( IN CHARACTER / OUT OF CHARACTER ))

Referinte si Recomandari pot fii acordati de catre orice angajat al San Fierro Police Department si ar trebui separate mai jos in mod corespunzator cu mai multe campuri implementate daca este necesar;

Numele complet al angajatului:Adriano Metedo
Rank-ul curent al angajatuluitongueolice Ofiicer 1
Recomandarea acordata de catre angajat: Stefano Freemen este un om capabil si de incredere,

(( Numele complet al angajatului:Adriano Metedo
Rank-ul curent al angajatuluitongueolice Ofiicer 1
Recomandarea acordata de catre angajat: Stefano Freemen este bun la Roleplay n-are nici-o reclamatie si se descurca intr-o situtatie))

4.0 Declaratia Aplicantului

Eu, Stefano Freemen, recunosc si afirm ca absolut tot ce am mentionat in aceasta aplicatie este adevarat, sau ce stiu ca este adevarat. Eu, Stefano Freemen, de asemenea inteleg si afirm ca totul a fost completat de mine personal, din propria mea vointa si nu a fost produs din forta. Inteleg ca scrierea datelor false sau a informatiilor ce stiu ca nu sunt adevarate vor rezulta intr-o respingere automata si poate fii inaintat catre un proces penal.

5.0 (( Out of Character ))

[size=115]5.1 Sex: Masculin
5.2 Varsta: 15
5.3 Level IG: 6
5.4 Localitate: Bucuresti

5.4 Posteaza numele tuturor caracterelor pe care le-ai avut/le ai, si levelul acestora: Liviu_Bogaseriu level 12, Stefano Freemen level 6
5.5 Ai fost banat sau ai primit /ajail in trecut? Daca da, lasa aici un link de la toate reclamatiile asupra ta ce au fost sanctionate: NU

5.6 De cat timp joci sau esti membru al acestei comunitati?: 1 an
5.7 De cat timp joci SAMP?: 3 ani

5.8 Cate ore ai juca in fiecare zii daca ai fii un membru LSPD?: -4-5

5.9 Poza cu /stats:

Răspuns Câştigător
| AngelHugz a răspuns:

?