| ConducereaLumi a întrebat:

Oke, hai ca vam pus intrebari usoare...

Minato Vs Sasuke? care credeti ca reuseste si de ce...

(zicem ca minato nu e reanimat, e in viata)

15 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Presupun că Minato...adică are și el o parte din chackra vulpii, pe deasupra el e fulgerul galben al Konohăi
batting eyelashes

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Clar Minato.

| ConducereaLumi explică:

Eu zic ca ar fi un meci strans...

| Stella17 a răspuns:

Minato pentru ca e mai rapid, iar sasuke are susano dar cu ce il ajuta asta cand il marcheaza pe sasuke si in plus nu e la fel de rapid ca minato si l-ar putea sigila pe susano cum a facut cu obito incat vulpea nu a mai fost sub controlul lui.

Deci minato ar castiga, parerea mea.

| Adelyn24 a răspuns:

Minato

| Alexutzu61 a răspuns:

Amandoi au sanse egale deoarece amandoi au susano amandoi sun in acelasi clan deci au amandpo sharingan dar totusi as baza mai mult pe madara deoarece are si rinnenganul.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Alexutzu61):

Tu cred că te referi la Itachi laughing) căci Minato n-are shiringan.

| ConducereaLumi explică (pentru DomnişoaraClannad):

El a pus 2 comentarii gresita citestel pe al 3lea

| ConducereaLumi explică (pentru ConducereaLumi):

Gresite*chiar se vede ca am vacanta laughing

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Ah,acum am văzut, scuze.

| ConducereaLumi explică (pentru DomnişoaraClannad):

Lol,ciudata Romania asta... isi cere scuze din ori ce laughing

| Alexutzu61 a răspuns:

Amandoi au sanse egale deoarece amandoi au susano amandoi sunt in acelasi clan deci au amandoi sharingan dar totusi as baza mai mult pe madara deoarece are si rinnenganul.

| Alexutzu61 a răspuns:

Aa minato scuze am citit naspa ar avea sanse egale dar totusi cred ca minato ar castiga ca e mai rapid dar si sasuke e bun ca are amaterasu si susano

| ConducereaLumi explică (pentru Alexutzu61):

Am citit primele 2 comentari si imi ziceam ''ce dracul zice asta?'' dar ma rog acuma am vazut al 3lea comentariu laughing

| SatanSoul a răspuns:

Eu cred ca Sasuke ar castiga deoarece are sharingan