| TheExpert01 a întrebat:

Paradox cabal e mai bun sau mai prost decat IPL cabal? A si care e mai populat(paradoxul este macar 60% populat)vrea raspunsuri din exp voastra... funda si mai dati-mi alte server private cabal in afara de elite si EG care sa aiba rate mari(sau bunicele macar 200% EXP+EXP SKILL)si sa fie destul de populate...(scuze category)

Răspuns Câştigător
| An0oNim0uS a răspuns:

Omu va pus o intrebare voi va bagati cu japca in seama sa puneti si voi un comm pe undeva si In leg cu post
Paradox este un server foarte bun dar momentan se lucreaza la el pentru ca scout da wipe iar de pl nu am auzit sorry

4 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Sugi p*la.Jet la alta categorie.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Asemenea.Vi lene sa puneti categoria corecta.

| TheExpert01 explică:

Prost de cls 1

| GhostStar a răspuns:

ɔɐıɔStep,TheExpert01 mai bine v-ati combina: Jet, esti sugator de p.a de clasa 1