| Aberdeen a întrebat:

Pareri despre anime-ul "Ano Natsu de Matteru"?

Aseara l-am terminat.Toata dezamagirea pe care am simtit-o a fost spre bine.

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Hey.
L-am urmarit cand era ongoing, martie anul trecut. Dupa ce am urmarit primul episod, mi-am amintit de un alt anime (romance, sci-fi, slice of life ) ce se aproprie de povestea anime-ului "Ano Natsu de Matteru", tot o relatie dintre un pamantean si o extraterestra. Sunt sigur ca unii dintre fanii anime-urilor stiu la ca anime ma refer, dar pentru ceilalti numele anime-ului este "Onegai Teacher".
Revenind la anime-ul "Ano Natsu de Matteru".
Are o poveste interesant, iar grafiga destul de buna pentru un anime de dupa 2010.