| SNAKECOM a întrebat:

Pentru fanii anime.
Cei care au vazut anime-ul Free nu are si un sezon 2? El a fost lansat in 2013-2014 nu stiu data dar suntem peste o luna in 2016.Nu o sa mai fie si sezonul 2? Ultimul episod a fost Eternal Summer sad Care sa lanstat in Martie (cred.). Deci o sa fie? Iubesc anime-ul asta... sad DE CE ARE NUMA 13 EP! sad

Răspuns Câştigător
| Sakura13574 a răspuns:

Sezonul unu se numeste Free si al doilea se numeste Free enternal summer si e aparut deja.
http://deseneanime.ro/lista_anime/free-eternal-summer/

| SNAKECOM explică (pentru Sakura13574):

Mersi mult de tot azi fac maraton..yeyyyy! happy

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Are 2 sezoane-free si free eternal summer. Nu stiu pe care l-ai vazut tu (: