| Syllvyss3160 a întrebat:

Please help me.
plzzz in legatura cu naruto akkipuden.
am personajele, actiunea dar nu stiu cum sa incep.
ceva idei?
dau funda + vot
va rog frumos sa ma ajutati doar o idee doua plzzz

Răspuns Câştigător
| DudutzaDu19 a răspuns:

Naruto dormind sau copiii lui Naruto si Sakura (daca devin cuplu) alergand sau din nou la scoala aceea pregatitoare cu copiii lor.

3 răspunsuri:
| Syllvyss3160 explică:

Eu ma gandeam asa
naruro o sa devina hokage si impreuna cu hinata o sa aiba 2copii pe care ii trimite la academie dar o sa schimbe examenul sa fie foarte greu si acolo se intalnesc cu copii celorlalte personaje

| Malakus a răspuns:

Intrebarea ta n-are niciun inteles, reformuleaz-o ca sa pot sa-ti raspund.

| Syllvyss3160 explică (pentru Malakus):

Tocmai m-am apucat Sa scriu continuarea lui Naruto adica Naruto akkipuden si am deja personajele si m-am gandit la actiune dar nu stiu cum sa incep.
sa incep asa:dupa terminarea celui de al 4lea mare razboi ninja... Sau cum
tu CE parere Ai?

Întrebări recente