| ryuu a întrebat:

Premiera filmului 7 din "Naruto", titlu oficial "The Last", va fi pe data de 6 Decembrie a.c.
Oare ce vrea sa ne spuna titlul asta!? Sa fie un indiciu pentru subiectul viitorului anunt (28 luna asta)!? Ramane de vazut.
http://www.animenewsnetwork.com/......r-6/.76952

2 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

Multumim de anunt.Ca de obicei esti punctual.Astept noi noutati

| BlueBird a răspuns:

Cred ca se numeste asa pentru ca din cate am auzit va fi ultimul unde actiunea se petrece dupa incheierea razboiului thinking Abia astept sa il vad.