| NoGames a întrebat:

Primu` meu comic XD. Scuzati ca nu e colorat, dar nu ma pricep sa colorez calumea in paint...
http://i.imgur.com/BIwDW.png Nu fiti prea duri :3

13 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Grafica e super tare! Insa nu prea e amuzant.Continua tot asa ca o sa-ti iasa cevawinking.
P.s:Aproape nici o banda desenata de pe site nu e colorata, deci e OK.

| AnneBre a răspuns:

Nu inteleg faza cu camasa sau ce o fithinking

| Kanghu a răspuns:

Cel putin arata bine. Nu ca alte comicuri unde e doar o mazgalitura.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Bv. Tu chiar te pricepi la desen!

| Rockărița a răspuns:

Nu inteleg.straight face

| KoKo56 a răspuns:

Nu am inteles nimicstraight face

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Lasa-te !

| Ziiziii a răspuns:

Felicitari! nu e mazgalitura ca la alti

| LoL a răspuns:

Este chiar bun pentru inceput dar ar fi putin mai bine daca ai incerca sa l colorezi si sa-l faci un picutz mai clar dar oricum e ffff fain pentru primul comic

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Nu am prea inteles nimicsad
dar grafica este foarte bunahappy

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Nu am inteles nimic.

| RainUmbrella a răspuns:

Este chiar foarte tare! Nu trebuie sa fie colorat ca sa arate super din contra mie imi place asa cum e!

P.S. Nu te lua dupa cei cu lasa-te sau nu am inteles! Continua

| ChristtineA a răspuns:

Foarte tare love struck
Mie imi place multwinking
Tine.o tot asa; p