| LauncherS a întrebat:

Radeti cat vreti ( linkul astaa!)
http://youtu.be/O28FD4_H3Rg
Dati mai departe linkul ca e super si pacat sa nu rada si altii;)

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Aia ti se pare tie amuzant?

| LauncherS explică (pentru Ronnix):

Pai da, adica tu nu vezi ce periculos este! Ii amuzant.Tie nu-ti place?

| ZaineaM a răspuns (pentru Ronnix):

Crede-ma. si eu am papagali. si e a draq de periculos. ca daca te prinde nu-ti da drumul decat dupa ce iti da sangelewinking

| ZaineaM a răspuns:

Banuiesc ca este femele. si eu am doi. si la fel de rea este femela. statea pe oua? eu nu stiu cum sa fac sa faca oua si ai mei. ii am cam de un an. oricum. tare filmuletul

| LauncherS explică (pentru ZaineaM):

Mersi.Am pus cutia aia acolo ca am auzit ca asa fac oua dar nu fac nicicum, ii am demult dar nu fac! Mersi.