| I04n4 a întrebat:

Sall! Am vazut mai demult un anime (cred ca era OVA). Era despre 4 liceeni (un baiat si 3 fete). Cand erau in gimnaziu au decis sa mearga toti la acelasi liceu, dar pana la urma fiecare si-a urmat propriul drum. Una dintre fete avea parul verde si a ajuns la un liceu renumit. Alta era scunda, avea parul saten (ii placea de baiat) a mers la o scoala in vechiul ei oras (parca), iar ceilalti doi, au mers la acelasi liceu. Ei s-au decis sa se intalneasca la scoala la care au fost in gimnaziu si au ajuns sa-si petreaca noaptea acolo. Stiti cum se numeste?

2 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

Imi suna cunoscut.Mai multe detalii nu ai?

| I04n4 explică (pentru TempestUV):

Fata satena era foarte micuta si ii placea baiatul, fiind asa de mica si gingasa nu credea ca el o va placea vreodata. Tin minte ca erau odata pe strada si ea auzea cum lumea vorbea despre cat de draguti sunt ei impreuna... credeau ca sunt frate si sora. Ea l-a intrebat daca ei arata ca doi frati, el a inceput sa rada si a zis ca mai degraba arata ca un tata si fiica lui.
Mai stiu ca ei au ramas peste noapte in scoala deoarece au gasit un fel de harta, ei credeau ca este facuta de un profesor pe care l-au avut in gimnaziu, dar la sfarsit afla ca fata care a mers la acel liceu f. bun a facut harta pentru a putea petrece mai mult timp impreuna. Cand au aflat au fost destul de uimiti din cauza ca ea se transformase intr-o persoana serioasa si nu era cea de mai demult.