| St3au2 a întrebat:

Sall, vreau sa stiu care a fost cel mai amuzant lucru care l-ati facut pana acumtongue.Astept raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| TheScamy a răspuns:

Am cumparat un pitik de gredina,si in mana i-am pus o foaie pe care scria "Teapa fraiere!" si am pus acel pitik la usauinui om noi am sunat si am fugit,iar in nas i-am pus un fel de camera, ca sa vedem ce fata a facutlaughinga facut o fata, genul:O"WoW"fundita?

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Am facut o grenada cu cola (cola cu mentosane )am pus caca de pisica in ea si l-am aruncat la unu in bucatarie.

| eu_1323 a răspuns:

Am umplut o plasa cu apa. am legato la gura. si de la etajul 4. POC! direct in capul unei babe nebune

| Anneh a răspuns:

Era cam... aproximativ o lune-doua de cand am facut un lucru de te caci pe tine de ras.Era pauza(la scoala) il alergam pe un coleg sa-i trag o mama de bataie pentru un motiv bine intemeiat, era tocmai baietelu de care imi placea. Aveam tenesi in picioare BOFF...am facut cunostiinta cu pamantul rolling on the floor. Acei tenesi erau perfecti pentru o cazatura ca lumea laughing. Colegii mei "dragi" au ras de mine mai ales colegutzu daca il vedeai murea saracu acoalea de rasrolling on the floor.