| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. am gasit de curand un anime. se numeste Kampfer. da, e cam vechi dar l-am vazut acum. am auzit ca are si un sezon 2 numit : Kampfer fur die liebe, imi puteti da un site pe care sa il pot viziona, multumesc mult, dau funda celui care imi da site-ul big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum vezi, acesta este anime-ul kampfer:

http://kissanime.com/Anime/Kampfer

si acesta este acel "kampfer fur de liebe" : http://kissanime.com/Anime/Kampfer-Fur-die-Liebe

dupa cum poti sa vezi acolo, kampfer are opening 1, opening 2, endingul, 7 speciale, un picture drama, si 12 episoade, iar kampfer fur de liebe are openingul, endingul, si 2 speciale (adica episodul 13 si 14)

Vreau sa zic ca nu exista acest sezon 2. Este doar o serie diferita pentru 2 epsiaode OVA / speciale :P

Stiu, si pe mine m-a dezamagit acest lucru :)) Pentru ca mi-a placut Kampfer ff mult deoarece este ecchi rau :D

Ma rog, in caz ca vrei ceva gen Kampfer ai putea sa te uiti la Highschool dxd, sau kiss x sis (2 sezoane: tv series si normal. ala normal e mult mai pervers) saaaau ar mai fi ceva destul de ecchi si anime-ul rosario + vampire

Dar daca esti un fan destul de mare al anime-urilor sunt destul de sigur ca ai vazut aceste anime-uri :)) Ti le-am dat in orice caz, poate te-am ajutat cu ceva :P

Anyway, vizionare placuta ^^

| Krises a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am apucat de mult timp sa ma uit la anime-uri. au inceput sa ma captiveze acum. m-am uitat astazi si la High School DxD dar si la High School BorN si urmeaza sa ma uit la High School New( il am deja in pc rolling on the floor trebuie doar sa ma apuc de el ) insa mai am o intrebare pentru tine, dupa High School New... mai apare un alt sezon? din ce am inteles lucrurile nu au ramas clarificate total

| Vandal a răspuns (pentru Krises):

Sezonul unu : Highschool DxD
Sezonul doi : Highschool DxD New
Sezonul trei : Highschool DxD Born
Si s-ar putea sa fie un sezon 4, dar nu se stie nimic concret.

3 răspunsuri:
| GabbyMTH a răspuns:

In romana nu cred ca o sa-l gasesti, iar pentru engleza ai Kissanime.com