| RazvaNNN99 a întrebat:

SaluT, am si eu o tema la desen si trebuie sa fac un desen din 2 culori. Albastru + Orange. Dar nu vreau niste ideii de gradinita =]]. Niste idei de clasa 7-8. Pls puppy dog eyes. big grin

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Am făcut şi eu ceva de genul acesta prin clasa a VI-a. Cu adevărat simplu!
Îmi amintesc, că atunci am făcut un portret combinând două culori diferite.
Poți desena absolut ce vrei. Având în vedere că tema sunt aceste două culori: albastru şi portocaliu; poți desena un peisaj, sau o vază cu flori (pentru că e simplu, dar totuși complex).

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Eu is intra opta big grin eu zic sa desenezi ceva simplu flori, sauceva combinatii simple ceva abstrac happy succes!

| Lumynyzza a răspuns:

Sasuke si Naruto tongue

| YannaYanna a răspuns:

Ai destul de multe optiuni.Ai putea desena flori, un peisaj, o lampa de birou... Orice.

Bye-Bye!

| florin7151 a răspuns:

Poti desena multe chestii cu cele 2 culori... ex un peisaj agvatic acum depinde si de imaginatia ta