| Valy2000 a întrebat:

As vrea sa imi dati niste pareri de anime gen:Naruto; Inuyasha sau Bleach.

4 răspunsuri:
| Av3ngeRs95 a răspuns:

Tokyo Ghoul, Attack on titan, Full metal Alchemist, Death note... sper ca ti-am fost de ajutor.

| T0T a răspuns:

Ce a spus cel de mai sus as mai adauga Darker Than Black, Blue Exorcist, Kuroshitsuji, Dragon Ball Z

| Coloringthevoid a răspuns:

Daca vrei o serie mai mare incearca fairy tail.Asemanator ar mai fi atack on titan si Noragami.

| Lutamoshikito a răspuns:

Dupa parerea mea anime-urile care sunt atractive din punc de vedere vizual cat si narativ sunt :

1.Tokyo Ghoul (Tokyo Ghoul Root A)
Acest anime este destul de interesant, toata actiunea se petrece in Tokyo (un loc unde se poate intampla orice), protagonistul fiind Kaneki, un baiat de liceu cu o viata normala si o copilarie nu prea fericita.Insa viata lui Kaneki se schimba radical din momentul in care el devine ghoul (o specie de *oameni* care ii ataca si ii devoreaza pe oamenii normali).

2.Shingeki no Kyojin (Attack on titan)
In acest anime este vorba despre o legenda/legendele cu titani.

Dar eu iti recomand sa intri mai bine pe youtube si sa te lamuresti singur. (Cauta attack on titan respeciv tokyo ghoul best moments/fight moments si ai sa vezi daca te atrage sau nu)
Sper ca ti-am fost de ajutor.