| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre ultimele capitole din manga? mie imi plac la nebunie si abia astept urmatoarele happy happy happy

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Care manga? aaa deci te uiti la un hentai manga... perversiune!

| Okami23 a răspuns:

vorbesti despre atotcunoscuta manga naruto?
ca doar voi n-ati auzit de altceva

| товарищ a răspuns:

Echipa a saptea e reunita din nou! ( raspuns la misto ) Ce manga? Specifica anime-ul, dar sunt sigura ca vorbesti de Naruto.

| JiTerra a răspuns:

Care manga? [pentru ca nu precizezi manga...ma iau dupa instinc, si acesta imi spune ca e vb de naruto] Ei bine abia astept sa vina joia asta sa vad continuarea! sper ca sasuke sa fie bun pe bune ^^

| Zoki a răspuns:

Despre care manga vorbesti?