| LiLlYAnNe a întrebat:

Salut, cine stie nume de origine engleza pentru fete care semnifica singuratate sau ceva de genul acesta? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| All3 a răspuns:

Gen,mai gotice? Pe care le intalnesti la fetitele de moda veche din filmele de groaza sau thrilere psihologice? :> Pai mie personal imi plac:Lucinda,Casandra,Rose,Emily,Eli,Lissa,Harper,Violet,Elizabeth,Lily, Lavender, Samara.etc. Uite un link http://www.frihost.com/forums/vt-67794.html

2 răspunsuri:
| Xcel98 a răspuns:

Lonely Girl, Alone Girl.
funda?

| Fubuki a răspuns:

Pai pentru fiecare exprima diferit in Anglia dar ai fi Beatrice, Vivian, Lucia asta e cam tot ce e la general gen singuratic. FUNDA?