| Kiddy1998 a întrebat:

Cui ii mai place sa deseneze in creion personaje din anime? As avea nevoie sa imi recomandati cateva imagini cu diferite personaje care le-as putea desena. Si daca stiti cateva anime interesante Ms! happy happy happy

Răspuns Câştigător
| Copildeciocolata a răspuns:

Incearca so desenezi pe Erza din fairy tail sau tomoe =p~ din Kami-sama hajimemashita. Animeurile care trebuie neaparat sa le vezi sunt : Full metal alchimist, fairy tail, elfen lied, Blood-c, Diabolik lovers, Ga-rei zero, no 6, another, fate/zero, baka test, sword art online, ao no exorcist, hell girl, magi, amnesia si cam atatea imi amintesc pe moment big grin

6 răspunsuri:
| Kiddy1998 explică:

Pai daca vrei sa imi vezi cateva desene da-mi un add pe facebook ma numesc Nistor Valentin tonguetongue astept cererea happy o sa le postez

| Kiddy1998 explică:

Pai. daca vrei sami vezi cateva din desene poti sami trimiti o cerere pe facebook ma numesc Nistor Valentin astept cererea, o sa postez cateva poze happy MS

| Reiko a răspuns (pentru Kiddy1998):

Nu inteleg, ai facut asa si la alta intrebare, de ce dai 3-4 raspunsuri asemanatoare? Nu inteleg rostul. Apropo, "sami" se scrie "sa-mi", cratima tine locul lui "i" ( marcheaza elidarea vocalei )

| genokillers121 a răspuns:

Incearca sa-l desenezi pe yoh din regele shaman mie chiar imi place, apropo daca vrei imi poti arata si mie desenele tele?
Incearca Elfen lied
mirai nikki
deadman wonderland
astea sunt belea pe langa cele mai cunoscute

| Kiddy1998 explică (pentru genokillers121):

Pai daca vrei sati arat desenele poti sa-mi dai un add pe facebook happy numele este Nistor Valentin am o poza cu un personaj anime tongue astept cererea happy

| Alexandru_Iulian_2000 a răspuns:

Ar trebui sa il desenezi pe hao din regele shaman