| Toatesuntluateeuiliaupeasta a întrebat:

De curand am ajuns la episodul 5 sezonul 2 din Anime-ul Attack on Titan,si as vrea neaparat sa citesc si Mangaua, dar chiar nu stiu de unde sa incep.Mi-ati putea da un link ceva catre un site care contine mangaua (engleza/romana nu conteaza)sau sa imi explicati de unde ar trebui sa incep?

Răspuns Câştigător
| YuuChan a răspuns:

Pe la cap 40 si ceva se termina sezonul 2, uita-te pe acolo. Bafta sa nu iti iei spoilere.

| Toatesuntluateeuiliaupeasta explică (pentru YuuChan):

Mersi,ai avut dreptate.Deci daca nu mai am rabdare pana la sezonul 3 pot citi direct mangaua nu? happy. Apropo, stii vreun site care a tradus mangaua complet, in romana?

| YuuChan a răspuns (pentru Toatesuntluateeuiliaupeasta):

Da, poti citi direct, dar nu iti prea recomand e mai fain cand te uiti la animatie dar faci cum vrei happyNu cred ca e tradus.Eu cat am citit, am citit in engleza. Dar daca vrei sa citesti cealata manga AOT o poti gasi pe anime g.

3 răspunsuri:
| Toatesuntluateeuiliaupeasta explică:

Ma refer cam de la ce capitol din manga sa incep a ma uita, daca sunt la ep 5 Sez 2 din Anime.