| BtwRares a întrebat:

Salut, Imi puteti spune si mie niste anime noi gen 2013-2016, dar sa aiba grafica buna... si site-ul de la el daca puteti.
Sa nu fie cu Dragoste neaparat cat mai putin cat mai bine
Sa fie insa cu : Demoni, Superi puteri, Shinigami, Sf(Sa nu fie toate intr-un, gen demoni cu shinigami ar mege de minune )Or ce anime bun e binevenit in afara de acestea
1Parasite-----Vazut Smecher
2Assassination Classroom---Vazut Smecher Sez2 http://when-will.net/......-date.html
3Sword Art Online sI PRImU SEZ SI 2 >-- Cel Mai Smecher
4Death >Parade--Vazut Smecher
5Fade Zero
6Steins Gate
7Tokyo >Ghoul/VA--Vazut Super Smecher
>8Naruto/Shipuden---Vazut Super SMecher
>9Bleach---Vazut Cel mai smecher
10Atack On >Titan----Vazut Smecher
11Akame Ga >Kill---Vazut Super Smecher
12 >DeathNote---Cel mai smecher
13High School Of The >Death--Vazut Smecher
14High School >DXD/Born/ALL--Vazut Super Smecher
15Owari No Seraph >Sez1---Vazut Super Smecher
16Full Metal >Alchimist--Vazut doar normal Super Smecher
17Freazing Toate >Sezoanele--- Super Smecher
>18BlackButter--- Vazut Super Smecher
19K-Project/Return Of The >King---Vazut Super Smecher
20No Game No >Life---Vazut Cel Mai Smecher
21One Punch >Man---Vazut Cel Mai Smecher
22Noragami
23Nanatsu No Taizai---Vazut Super Smecer
24Blood Lad ---Vazut Cel mai smecher
25Code Geas SEZ 1 SI 2 >--- Cel mai SMecher animeeeeeee vazut vre-odata
26Bungeo Strai Dogs
27Joker Game
28Koutetsujou no Kabaneri
29Anjhin
30Kamisama no Inai Nichiyoubi
31Absolute >Duo--Vazut Super tare (Echi detoate)
32Aldonah-Zero sez unu si sezon2 >--Vazut Cel mai smecher
33Ao No Exorcist >-- Vazut unu-l dintre cele mai smechere
>34Boku-dake-ga-inai-machi---Vazut super smecher
35 07-Ghost >--Vazut superrrrrr smecher :D
36Hataraku:Mao >Sama!--Vazut Smecher
37Dead Man >WonderWorld--Vazut smecher final pff
38Guilty Crown >--Vazut Cel mai smecher anime Sugoiiiiiiiiiiiii

P.s. Ignorati chestile din stanga e un fel de nota cum mi-a placut mie
Dau fundita :D :D :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm iti propun danganronpa the animation, hyouka, btooom!, zetman, kore wa zombie desu ca, siiii supernatural the animation.

si ar mai fi o serie de filme anime numita "kara no kyoukai" care e interesanta happy

link nu stau sa caut acum pentru toate, te descurci tu sa gasesti... daca vrei pe engleza gasesti pe kissanime.com sau pe gogoanime.com. Daca vrei pe romana, atunci deseneanime.ro sau anime3kage.info tongue

in orice caz, daca nu gasesti, spune-mi si caut eu tongue

| BtwRares explică (pentru anonim_4396):

Mersi imi place danganrinpa ala... laughing)) add me pe skype xxraresbestxx1 sa te mai intreb animeuri

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah da, si mai e un anime cu doar 4 episoade (fiecare de 30 de minute) cu foarte mult sange si chestii horror big grin e interesant, daca vrei sa il incerci, se numeste "corpse party: tortured souls" tongue

| PhoenixStudio a răspuns:

Inuyasha este preferatul meu gasesti de toate in el.Il gasesti pe youtube

| Ana_Anny_1991 a răspuns:

Another- e horror eu il ador;
Ghost hunt- e o comedie+ horror;
Code breaker- e cu puteri supranaturale.