| ZZZZ554 a întrebat:

Salut iubitorilor de anime! Stiti cand apare Sailor Moon Crystal episodil 23 subtritrat in romana ca nu mai apare si astept de vreo 4-5 saptamani!

Cine site cand apare sau daca a aparut si e pe un alt sait in afara de anime dao II VOI DA FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sunt 2 saptamani de cand actul 23 a fost lansat oficial. Cine s-a ocupat de primele 22, cu siguranta il va traduce si pe urmatorul si pe cele viitoare. Trebuie doar sa ai rabdare. O subtitrare nu se face peste noapte.
Daca nerabdarea e atat de mare, poti urmari subtitrat in engleza, act pe care il gasesti pe site-urile partenere.