| Kolman_Silviu_2001 a întrebat:

Salut tpu.Am inceput sa ma uit la un anime, mai exact attack on titan dar la episodul 20 nu mai merge pentru ca spune ca site-ul a fost sters.Acestea sunt linkurile lor http://anime-ro-sub.ro/......p?/page/2/ la niciunul nu merge.imi puteti recomanda un site pe care sa mearga toate episoadele?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Kissanime daca vrei dublat in engleza
animeg sau anime4fun daca vrei subtitrat in romana

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneanime.ro daca vrei in romana si kissanime.to daca vrei in engleza happy

| MistretulPufos a răspuns:

Pai si in engleza stii sa citesti? Daca stii gasesti pe Kissanime, Anilinkz, AnimeFlavor etc. Site-uri in romana nu stiu