| KokoroChuu a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta....se apropie sa merg la liceu si cea mai mare idee a mea a fost "sa scriu toate liceele din tara, ca la unul tot trebuie sa merg" dar nu cred ca va merge asa laughing
Va rog sa-mi scrieti cateva licee bune, de desen..desen animat(pentru ca vreau sa devin artist manga...sau cel putin sa fac benzi desenate) si daca se poate cat mai apropiate de Pitesti(daca nu e bun oricare)!
Va multumesc mult!:*

2 răspunsuri:
| LoveManga a răspuns:

Inca nici eu nu stiu licee pentru desen dar vreau sa devin si eu artist manga.

| KokoroChuu explică (pentru LoveManga):

Serios :O:O Astai super ^^