| AnDrEy55 a întrebat:

Am o pisica si as vrea sa o fac mai stufoasa. Ce trebuie sa fac ca sa fie mai stufoasa. PLEASE, PLEASE, PLEASE.

4 răspunsuri:
| Cocooos a răspuns:

Sa i bagi degetele in priza big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Stufoasă? rolling on the floor Păi dacă are blana scurtă în zadar, dar ai putea să întrebi la un veterinar sau un magazin de animale dacă există vreun şampon sau vreo soluţie care i-ar face blana mai mare.

| Anonymus9 a răspuns:

Ii cumperi o perie si o perii in fiecare zi.TE duci la medicul veterinar si ii cumperi un balsam de par care scrie pe el extra volum. funda?

| Alexandrae a răspuns:

Tunzi alte pisici si parul il lipesti cu picatura de pisica ta~! funda?