| RândunelPisică a întrebat:

Ce credeti de benzile mele desenate?. stiu ca nu e reusit. dar. am incercat. nu toti au talent http://imgur.com/qzPXE

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Vai sunt atat de caragioaselaughing, chiar daca ti se pare ca sunt nereusite mie imi plac, si poate daca continui o sa iti iasa mai bune si mai interesante.Dar mersi, mi-ai facut ziua mai buna:*

7 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Cum a spus și CriminalăÎnSerie, fără sens.Se vede că majoritatea userilor de pe TPU sunt pupincuriști._.

| Miauti a răspuns:

Maturizeaza te

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Fără sens.

| vivigreen a răspuns:

Super funny, cred ca asta isi doreste fiecare sa vadalaughinglove struck

| 니코 a răspuns:

Amuzant dar ii numa 1?

| MilenaIoana22 a răspuns:

Ff tare laughing

| wildwolf a răspuns:

Am o intrebare pentru tine :sti macar ce ii o banda desenata?