| Claudiu_Ionuţ_1995_oiEH a întrebat:

ce vreau sa va intreb.
Erau niste desene mai de mult pe antena1 parca happy
Ceva gen cu un Samurai, care avea o sabie cu lama inversa big grin, avea el parul mai roscat, va rog mult de tot, care are 1 mica, mica ideee, il rog sa ma ajute sad.

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Rurouni Kenshin (Samurai X cred ca ii zicea la tv la noi) doh... love that anime.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=73

6 răspunsuri:
| InnocentSίn a răspuns:

Si eu m-am gandit tot la samurai Jack thinking Sau ar mai fi Regele shaman laughing eu pe astea le stiu

| Koyzu a răspuns:

Regele saman era pe Prima dar in afara de pokemon care a aparut pe pro Tv nu mai stiu niciunul.

| Anania_Anania_1996 a răspuns:

Samurai Jack?

| Claudiu_Ionuţ_1995_oiEH explică:

Erau difuzate pe Antena 1hee hee!