| Ovy1998 a întrebat:

ma puteti ajuta cu un anime pe care l-am uitat (nu mai stiu dar erau trei fete carora le placea sa citeasca si aveau multe carti si mai puteau sa controleza hartii-de caiet, carti nu contau )deci daca stiti va rog raspundeti.Si daca stiti ceva de genu HightSchool mi-ar placea sa le vad.

4 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns:

Read or Die se numeste anime-ul si anime-uri de genul highschool : Clannad, HighSchool Of The Dead, Kimi Ni Todoke.

| izabelageorgiana a răspuns:

Anime-ul se numeste Read or die. L-am vazut si eu acum mai multa vreme si a fost foarte interesant.

| InnaaYY a răspuns:

Read or die, cred :-s
Si anime-uri care sa includa liceu thinking
- Kimi ni Todoke
- Tonari no Kaibutsu - kun
- Baka to test
- Fruits Basket
- Full Metal Panic