| Romix a întrebat:

Pentru cei care au vazut Fairy tail puteti sa-mi spuneti in ce episod este dezvaluita identitatea lui END? Ca eu m-am uitata pana la ultimul episod si nu s-a mai mentionat nimic de zeref si END. Chiar as vrea sa ma luminati oleaca despre identitatea lu' END si sa-mi aratati video-ul sau manga in care apare END. Cu adevarat am ramas in ceata de la ultimul episod ca am cautat informatii ca natsu este END dar vreau si episodul sau capitolul din manga cand natsu se transforma in END. MULTUMESC

1 răspuns:
| єχcєєℓ a răspuns:

Încă nu s-a transformat.Sunt în urma cu 2 capitole din manga dar slabe șanse să se fi transformat.În capitolul 436 ai mai multe informații în legătura cu END.