| Lorena_9198 a întrebat:

Uitati primul meu comic. am zis sa incerc si eu ceva mai usor...in paint dar nu prea mi-a iesit bine. ce parere aveti.va rog frumos spuneti! Sunt incepatoare la comicuri!

Răspuns Câştigător
| Cosmin3D a răspuns:

Grafica e bunicica...Dar comicul e cam naspa.
Nu-i nimic, doar e primul.Mai bine, mai repeta, apoi posteaza cand esti sigura ca ti-a iesit bine ori(daca vrei)daca iti place asa de mult sa faci comicuri posteaza in continuarea si iti va iesi ceva fain b-)

12 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Scz dar ai uitat sa postezi link-ul sad

| ɔɐıɔ a răspuns:

Marsi de la comicsssss

| smile20000 a răspuns:

Undei linkul?

| AnaBlackVampire a răspuns:

Cumva ai pus intrebarea fara link din adins?winking (comics?)
Ia zi?

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Iar... of voi va uitati macar cand postati? straight face nu ai pus linkul-il. E lasa pune inca o intrebare si pune link-ul de data asta fi atenta te rog...

| RockaruL a răspuns:

Am chiorit sau linkul chiar nu exista?

| RockaruL a răspuns:

Scuze,dar e naspa.Nu e amuzant, iar grafica e proasta...

| Lorena_9198 explică:

scuze big grin

| Lorena_9198 explică:

Incerc sa il bag am scris linkul cu poza dar nu se baga.ma enerveaza

| Lorena_9198 explică:

Ce parere aveti?

| Lorena_9198 explică:

Nu ma prea pricep la asa ceva...am incercat si eu sa vad daca imi iesebig grin