| Jachy a întrebat:

va rog, urgeeeeeeeeeeent in ce episod neji moare? va rog linkul primul raspuns(sa nu fie de genul nu stiu)va primi funda.va rog urgeeeeeeent fac orice pe TPU raspund la toate intrebarile si vreau un mini rezumat al episodului si cat mai REPEDE posibil

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey. Calm, calm.

In primul rand, evenimentul (nefericit) nu a aparut in anime.
Deocamdata in manga, iar capitolul este 614.

In al doilea rand, nu-ti fac rezumat (sau mini rezumat sau micro rezumat sau nano rezumat). Deoarece nu vreau sa fac spoiler.

In concluzie, daca vrei sa afli ce se intampla si nu mai ai rabdare sa ajunga anime-ul, urmareste povestea din manga!
http://shinobi-fansub.ro/forums/naruto-manga/

Lectura placuta!