| Spike189 a întrebat:

Salutare, a fost acum cativa ani bunicei, cam 5 ani pe ProTV daca mai tin bine minte, un serial cu un baiat, al carui tata era extraterestru, si traia pe partea intunecata a lunii. si cu timpul cunoaste un om care la fel era extraterestru si ii da cadou o motocicleta care o conduce cu ajutorul mintii, si cu care mi se pare ca poate sa si zboare si sa mearga pe apa, iar intre timp el este urmarit de 2 agenti FBI un barbat negru si cu o femeie. care apar si ele ap tot serialul, si la un mom dat il ajuta. si misiunea lui este sa afle cat mai mult despre tatal lui... si la un mom dat, pe la jumatatea sau poate chir mai ceparte a serialului, cei de pe partea intunecata a lunii incep sa folosesca niste arme cu care bombardeaza pamantul cu asteroizi.

Răspuns Câştigător
| Catalin_Florentin_1992 a răspuns:

Invasion America se numeste. L-am cautat si eu ceva timp.

| Spike189 explică (pentru Catalin_Florentin_1992):

Mersi mult! esti cel mai tare!

5 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Mamicaaaa daca ear un an mai ziceam...laughing)

| CM7YRE a răspuns:

Imi aduc aminte,era un fel de desen animat,parca primeste si-un animal sau nu mai stiu sigur. Daca iti mai aduci aminte ceva detalii, sa-mi spui, poate pot sa te-ajut.

| Spike189 explică:

Da, primeste un animal care arata ca un Alien

| Catalin_Florentin_1992 a răspuns (pentru Spike189):

Invasion America se numeste.