| GeorgeLove a întrebat:

Salutare tuturor!
As vrea sa imi spuneti:
1. Cel mai bun film de comedie
2.Cel mai bun film horror
3.Cel mai amuzat si ecchi anime (Cei care stiu)

Răspuns Câştigător
| JiTerra a răspuns:

1. Proposal, Sex in the city 2
2. Husk sau The grudge [toate 3]
3. Nu prea-mi vine in minte un anime care sa fie amuzant dar si ecchi thinking, dar poti cauta pe google: anime funny, ecchi [trebuie sa gasesti dupa categorie on the phone

3 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecăruia.
1.That's my boy
2. Fertile ground

| JiTerra a răspuns:

Anime amuzant, ecchi. poti incerca Highschool of the dead happy

| davidpopescu123 a răspuns:

Filmul horror The Descent Anii ’80. Într-un orăşel acoperit de zăpadă din statul american Colorado, un puşti de zece ani are o mulţime de pătimit din cauza unor derbedei de la şcoală, care nu-i dau pace nicio clipă. Gândurile de răzbunare şi frustrarea neputincioasă a protagonistului îşi află leac în prietenia acestuia cu o vecină de aceeaşi vârstă, Abby, a cărei familie ridică sprâncene în cartier prin obiceiurile-i de-a dreptul bizare… uite aici trailer http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=reRRAEVHq8E comedie The girl next door