| CoMyYySiAtat a întrebat:

Scuza-ti-mi nepriceperea! Sunt la primul, dar as vrea sa imi ziceti daca sa mai continui sau nu! Ca nu vreau sa ajung ca Iustinel!

http://i.imgur.com/tau07.png

Pentru cine nu s-a prins, ultimul e un deget!

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Stii ce? Ar trebui sa continui! Deja ai intrecut pe multi de aici si sunt sigur ca daca mai practici o vreme, o sa ajungi sa le ai reusite(foarte).Asa ca bafta si pune-te pe desenat, ce mai astepti?

15 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E super pentru primul comic!

| BabalGam a răspuns:

Tare!

| ๓ยเ a răspuns:

Tare dar totusi...scrisul mai mare

| Doodă a răspuns:

E bine, dar în al cincilea cadru acoperişurile caselor sunt aşa ciudate laughing!
PS : Aş vrea şi eu asemenea acoperişuri laughing

| Daria a răspuns:

Sincer,e penibil.straight face

| BastetReloaded a răspuns:

Sincer,n-am inteles nimic

| pinguinuVerde a răspuns:

Ce,dudă?

| NOBODY a răspuns:

Deja te-ai facut de rusine!
Iti mai dau un singur deget!

http://mariuscump.files.wordpress.com/2009/11/bingli-fu.jpg
(voiam sa il dau pe ala mijlociu da preimesc suspendare)

| CoMyYySiAtat explică:

@NoChanceForUs, o spui din politete, nu? Sau ca sa primesti fundita, recunoaste...

| CoMyYySiAtat explică:

@CãtzeluşuuuSeCăsătoreşteCuCaricatură, am vrut sa le repar, dar mi s-a parut mai misto asa!

PS : si eu as vrea asemenea acoperisuri! laughing

| acestaesteunnume a răspuns:

Pai sa stii caci daca iti place ceva trebuie sa continui si sa perseverezi! O sa fii tare priceputa daca exersezi!
In rest, pentru primul comic a fost foarte tarekiss

| DeeDee a răspuns:

Nu vad de ce ar trebui sa te opresti. Apreciez ca te-ai straduit sa il si colorezi. Nu ai greseli majore, iar pentru primul e bun.^^

| NoChanceForUs a răspuns:

@CoMyYy: Funda aia nu ma ajuta cu nimic, am zis asta doar pentru ca imi plac cadrele 2-7.laughing

| apopa2024 a răspuns:

Sc SG MIKY PROD CONSTRUCT SRLspecializata in lucrari pentru acoperisuri executa cu profesionalism si garantie la cele mai mici preturi Montaj Tigla Ceramica. Pentru mai multe detalii accesati site ul nostru https://expertacoperisuri.eu/

| apopa2024 a răspuns:

S.C.HOLBAN ROOF S.R.L specializata in lucrari pentru acoperisuri executa cu profesionalism si garantie la cele mai mici preturi lucrari de Montaj acoperis.Pentru mai multe detalii accesati site ul nostru https://acoperisuripremium.eu/