| anonim_4396 a întrebat:

(Scz categoria). Am observat ca unii utilizatori de pe TPU ne considera prosti pe mine, Anonym si LionHeart99. De ce suntem prosti? Stiti cumva cum invatam noi, ne-ati pus camera de filmat in camere si vedeati ce si cum facem? Stiati ca de fapt voi sunteti prosti, pentru ca ati creeat asta? Nici nu avem vreun chef sa va injuram. Nu ne punem in mintile voastre care zboara. Noi suntem cei destepti pentru ca am cedat.Hm...Oare ce veti zice acum? Scrieti ce vreti despre noi, ca noua nu ne pasa. Exista butonasul ala micut cat creierasele voastre pe care scrie alb pe rosu "Raportare!"

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Hai sa-ti spun si de ce.S-au referit nu la faptul ca nu invatati bine, ci pentru ca din caracterul vostru si impresia pe care le-ati lasat-o aduce a "prostie".

| wolfy911 a răspuns:

Pana si pe asta ai gresit-o.big grin

| SociallyDepressed a răspuns:

Frate,nu te mai crede superior ca nu esti. Observ ca esti foarte "modest"
>Noi suntem cei destepti pentru ca am cedat

| lalalalallll a răspuns:

Dar nu conteaza ce si cum facem pe TPU. Eu puteam de exemplu sa fiu cea mai inteligenta din clasa, si sa scriu pe limbajul cocalarilor. Ala cu oo, 7, $, si nu mai stiu ce litere.Frate, faceti-ma proasta cat vreti ca...Eeee, nici nu va mai explic ca voi intelegeti doar chineza!

Răspuns utilizator avertizat
| KoKo56 a răspuns:

Da tu nu mai pleci odata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu si LionHeart99 nu sunteti! Eu nu va numesc decat userii.dar cu Anonym nu stiu ce sa zic!

| deniisu a răspuns:

Ce naiba te tot plangi atata? tot zici ca pleci si nu mai pleci o data.nu vezi ca nu iti zice nimeni sa ramai pentru TPU? de aiai ti-ai facut cont? sa te plangi ca toata lumea te face proasta? si poti sa fi cea mai destepta din oras la scoala si sa ai note numa de 10 si sa fi prost de fuge lumea de tine.da dispari tu o data daca asta vrei.nu trebuie nimeni sa iti puna camere de filmat sa vada ce faci tu.Isi dau seama din intrebarile pe care le pui si din ce zici.JET tu...

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Nu pune botu' la ce spun unii, sunteti niste simpli useri.

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Dar schimba-ti nickname-ul, nu-mi place... Daca vrei, fa-o si gata!

Întrebări recente