| Marcu_Alin_1989 a întrebat:

Spuneti-miun film super sf, fantastic sau ceva de genul preferabil animeu dar tin sa anunt ca am vizionat foarte multe si filme si animeuri totusi astept raspuns de la cineva cine stie poate ma poate ajuta cu vreau sfat cineva.MS

3 răspunsuri:
| 777777788888888 a răspuns:

Shiki,Blood C...

| cosminprepelita a răspuns:

Filme: Divergent, I am number four, The maze runner, limitless, lucy, johnny english reborn,
Animeuri: Naruto (si Shippeden), akame ga kill, no game no life, ace diamond, tokio goul, the world god only know etc

| FlorineluFlorinicu1990 a răspuns:

Anime:No game no life, Fairy Tail, Nanatsu no taizai