| ParradiSs a întrebat:

Stie cineva daca se vor mai continua anime-urile: code geass si tokyo ghoul, iar noragami cand va aparea sez 3 si la fairy tail va continua dupa filmu din aprilie Dragon Cry?

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

Din cate stiu eu, la Code Geass s-a anuntat urmatorul sezon, pentru Tokyo Ghoul ma rog de o gramada de timp la un sezon 3, dar inca nu s-a anuntat nimic. Nici la Noragami nu s-a anuntat, nimic, din cate am auzit eu, iar Fairy Tail o sa continue destul de curand, a luat o pauza deoarece actiunea din anime se apropia prea mult de cea din manga.

| ParradiSs explică (pentru Vandal):

Stiu ca fairy tail a loat pauza, dar nu stiu cand continua iar, din cate am inteles ar tr sa apara dupa film...sad

| Vandal a răspuns (pentru ParradiSs):

Dat fiind ca din cate am inteles eu, acea pauza ar trebui sa dureze undeva la un an, nu cred ca mai avem mult de asteptat.

3 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Pentru Code Geass e adevarat ca se serbeaza 10 de ani de la inceperea seriei si nu se stie daca va fi un film sau un nou sezon.
In schimb mai este OVA de vizionat:Code Geass-Akito the Exiled