| Mikku a întrebat:

Stiti acele glume de pe Facebook-DeMotival cu Derp, Derouna etc? Unde gasesc si eu poantele alea pe Google sau ceva de genul? Adica normal ca DeMotival sigur are o sursa dar care?

5 răspunsuri:
| superpissy40 a răspuns:

In engleza pe 9gag.com si in romana pe ragete.com.

| behappy a răspuns:

Www.9gag.com
Toata lumea le "fura" de aici..si e singurul pe care il urmaresc.cei de la demotival nu sunt deloc originali [-(

| Pufi1999 a răspuns:

Toate comicurile cu derp si derpina sunt luate de pe www.9gag.com si traduse in romana, site-urile furacioase punandu-si sigla pe ele

| Borderline a răspuns:

Si 9gag le fura de pe 4chan.com si thumblr

| GabySeb a răspuns:

Http://demotival.ro/imagini-cu-mesaj/ aici cauti bine si gasesti du Derep iti zic eu toata leamea umbla aici