| Holyman a răspuns:

Cu amuzante? Nu inteleg de ce te ocupi cu amuzante ca sa pot face si eu iau niste videouri amuzante de pe youtube si le pun pe TPU si asa pot spune si eu ca ma ocup cu amuzante!

| DrinkPink a răspuns:

rolling on the floor CE TARI SUNT! laughing cea mai misto e aia cu hipopotamul si cainele laughing dar oricum sunt taRI TOATE! succes in continuare, chiar te descurci! FUNDA?

| Liptonel a răspuns:

Mda, le cam stiam pe toate. Penultima e singura care nu o stiam, si care mi-a placut si cel mai mult rolling on the floor

| sergiu27 a răspuns:

Imi place aia cu gigi

| zuzu_8138 a răspuns:

rolling on the floor ala cu gay'u e f tarelaughing

| alexx_7861 a răspuns:

Mai astept raspunsuri big grin