| Vieru_Nicusor_1990 a întrebat:

Stiti in ce episoade foloseste Itachi Tsukuyomi?

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Pentru prima oara a folosit tsukoyomi pe Kakashi in Naruto- ep 82
Apoi foloseste in lupta cu Sasuke, mi se pare.
Shippuden ep 135-138 este lupta dintre Itachi si Sasuke; in aceste episoade Itachi foloseste Tsukoyomi sa ii arate adevarul fratelui sau.
Chiar nu imi amintesc alte episoade in care a utilizat tehnica.

| Vieru_Nicusor_1990 explică (pentru Zoki):

Nu e 82 pentru ca am vazut episodul si cand il foloseste pe sasuke la fel

| Zoki a răspuns (pentru Vieru_Nicusor_1990):

Http://www.narutonine.com/NarutoEpisode82EnglishDubbed.html

Asta e episodul 82 din Naruto. Uita-te de la minutul 7:58. In acel moment Itachi mentioneaza Tsukoyomi, apoi il foloseste pe Kakashi.
Ce vrei sa spui prin ''Nu e 82 pentru ca am vazut episodul''? Tehnica aia e Tsukoyomi.

| Vieru_Nicusor_1990 explică (pentru Zoki):

Credeam ca vorbeai de shippuden