| товарищ a întrebat:

Sunt un mare fan al Kushinei! Cand va mai aparea si ea?

6 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Nu prea curând. Abia acum încep să se apropie episoadele de manga şi o să dureze destul de mult. În momentul actual nici în manga nu şi-a mai făcut Kushina apariţia, deci nu prea ştiu ce să zic. big grin

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Deocamdată nimeni nu știe când în anime-ul Naruto va mai apărea și Kushina! Rămâne de văzut, încă anime-ul nu s-a terminat.Sa speram ca o vom vedea și pe ea cat de curând!
Îți urez o zi cat se poate de frumoasa!
Pa, pa!

| Codecks a răspuns:

A aparut in Filmul 6 Naruto : Road to Ninja tongue

| Melcea_Andreea_1992 a răspuns:

Nu stiu sigur dar am auzit ca peste 2 luni va apAREA

| Addelyn24 a răspuns:

Probabil dupa razboi. dar ce tare ar fi sa fie si ea inviata! ar fi super.

| ღÐคη๔єℓiση a răspuns:

Pai a aparut in filmul ala Narutoo Shipp 6 parca..si in anime nu stiu daca o sa mai apara. poate in (subconstientul lui Naruto big grin)