| DedeDedycz a întrebat:

Te poti abtine sa nu razi?:))=)) http://www.youtube.com/watch?v=N2EsDJzvng0&feature=chann el_video_title
vizioneaza si spune-mi parerea ta!;)

14 răspunsuri:
| corynacorry a răspuns:

Nu ma pot abtinee rolling on the floor)

| princessmia a răspuns:

Daca vreau pot dar e foarte amuzant.

| Sophie90 a răspuns:

Stiam vide-ul e super si nu il mai gaseam... tare de totlaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa stii parerea mea?
Parerea mea e...

straight face

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un copil sănătos care nu are nicio grijă.
Este fericit!
Pa, pa.

| YoYoLicious a răspuns:

@Legiuitoarea se vede ca nu te ai uitat la tot video-ul happy

| Cireașăăăă a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor (citesti paranteza degaba)

| elenutza27 a răspuns:

laughing).laughing)yu yu yu yuuu yuyu yu hi hi hi hi))

| dindu a răspuns:

E chiar tare batranelu laughing.

| MaryLoveAnime a răspuns:

Eu m-am abtinut pana la 00:12, ca dupa aia m-a bufnit rasul rolling on the floor

| iReal96 a răspuns:

Ce dracu ma voi puneti acelasi clip de 100 ori? l-am mai vazut intr-un subiect doamne.

| totGumã a răspuns:

Mda! Link.ul a fost pus pe TPU de multe ori si de fiecaredata cand am dat click n.am ras.Deci de ce sa rad acum?

| AnneBre a răspuns:

Sincer nu stiu ce vedeti asa de amuzantthinking Chiar nu mi-a venit sa radthinking

| SongElena a răspuns:

Sa mor daca am ras nu mi s-a parut nimic amuzant dar ma rog daca voi radeti la orice bv voua