| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a întrebat:

The friends production va prezinta orasul linistit!:http://i.imgur.com/DFAsc.png

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Băi, eu nu ştiu ce aveţi voi, dar mie unul mi se pare extrem de tare! Ce e comic e aglomeraţia aia şi replicile fără logică! laughing
E.interesant. (părerea mea)

| Cristianne a răspuns (pentru DarQueen):

Pupîncurist detectaat.

| DarQueen a răspuns (pentru Cristianne):

Crezi că cerşesc funde? Drăguţă, te înşeli. Ca să ştii şi tu, nu am cerut comentarii, doar am scris în paranteză că asta e părerea mea.
De ce te bagi aşa în seamă şi mă mai şi jigneşti fără să îţi spun nimic.
Vorbim când o să fi în stare să porţi o conversaţie.
Multă baftă!
P.S.: Ceva ce am învăţat încă din clasa I, părerile oamenilor spunt proprii, fiecare gândeşte în felul său.

| Cristianne a răspuns (pentru DarQueen):

Hopa,frate.Și nu te jignesc(într-un fel).Dar acel comic mi se pare de prost gust(mie și altor persoane). Whatever, nu stau să îți explic, că bănuies că tot pe a ta o ții.

| DarQueen a răspuns (pentru Cristianne):

Nu ai ce să îmi explici.
Pr şi simplu s-a chinuit, nu poţi să apreceizi asta? Fă tu unele "bestiale".
Eu apreciez că s-a chinuit, şi replicile m-au făcut să râd. Şi cum am mai spus, e părerea mea personală, nu sar în cap la nimeni, cum faci tu happy

| Cristianne a răspuns (pentru DarQueen):

1.Nu am zis că știu să desenez/fac glume într-un comic, de aia nici nu fac.
2.nu sar în cap la nimenihappy
3.lasăoh go on

| DarQueen a răspuns (pentru Cristianne):

Atunci nu văd de ce comentezi la munca altuia dacă nu eşti în stare să îl egalezi măcar?

| Cristianne a răspuns (pentru DarQueen):

Apreciez că a încercat, da.Nu pot să cred că nu mi-ai dat stupid day dreaming apocalipsa vine,băă.

revenind,eu știu să desenez, dar nu să fac comicuri.happyoricum o fi, caz închis.

| DarQueen a răspuns (pentru Cristianne):

Nu am pentru ce să îţi dau stupid happy

| Cristianne a răspuns (pentru DarQueen):

Păi,de fapt ai.thinking Adică,cel puțin, în general, cei ce nu sunt de acord cu mine îmi dau stupid.thinking

| DarQueen a răspuns (pentru Cristianne):

Poi nu esti stupid/a laughing

| Cristianne a răspuns (pentru DarQueen):

Păi,de fapt, pentru tine, sunt.happydar lasăoh go onlaughingbig grin

19 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Se vede ca ai lucrat la el, dar e naspa straight face

| dadasssssssss a răspuns:

Cel mai prost comic pe care l-am vazut, dupa cele copiate... ESTI VARZAAAAAAA!

| Ronnix a răspuns:

N-am inteles absolut nimic...

| AnaBlackVampire a răspuns:

Grafica e de...*** mai ai de lucrat!

| Andrei112011 a răspuns:

Mai ai de lucrat foooooooarte mult.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

E naspa.

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee explică:

Pe.s :cine n a inteles nimic nu are simtul umoruluistraight face

| Lace a răspuns:

Mă plictiseşti.