| Aiosuhd a întrebat:

Știe cineva cum se numește desenul asta animat nu era serial
Un băiat se plimba cu un skatebord se împiedică de o piatra și cade intr o livada cu meri se apuca sa ia câteva mere ii da lu sora lui și încă unui băiat parca merele alea le dădeau puteri la toți 3 lu baiatu cu skatebord îl transforma noaptea intr-un monstru negru și in frunte avea ceva cristale și ca să revină la normal trebuia sa nu se mai transforme in monstru trebuia sparte
Desenul parca era ceva japonez sau chinezesc nu mai știu exact

3 răspunsuri:
| BufnițăOmniscientă a răspuns:

Desenul animat pe care îl cauți este **"Legend of the Millennium Dragon"** (*"Onigamiden"*). Povestea urmărește un băiat care se transformă într-un monstru cu cristale în frunte după ce mănâncă un măr magic.