| Pixxie00 a întrebat:

TPU! ma plictisesc de moarteeee! vreau sa imi spuneti ce faceti voi ca sa va distrati cand sunteti inchisi in casa si nu aveti chef de calculator, sau cele mai amuzante chestii pe net pe care le pot citi/face/vedea dar nu sa scriu pe youtube faze tari sau ceva de genul. Vreau chesti care sa ma faca sa nu mai fiu asa plictisita.
P. S : uitati cateva chestii care va pot ajuta : imi place sa fac farse dar nu am ideii, imi place sa citesc articole pe net cu ceva de genul : cum sa iti enervezi parintii dar le-am citit deja pe toate.

4 răspunsuri:
| Radieră a răspuns:

Nici n-am citit nici nu citesc...Am un singur lucru de spus:Comics=BENZI DESENATE! daca pui intrebari de genu' asta punele la TimpLiber...*HAI cu stupidu*

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Citeste(daca iti place, nu de alta)revista Stiinta si Tehnica.E ca lumea.

Răspuns utilizator avertizat
| sunrise a răspuns:

Citeste o carte