| GeoXD a întrebat:

Uh, si, al 3-lea comic.
Mi-a luat ceva timp sa il fac, desi nu mi-a iesit mare chestie.
http://img69.imageshack.us/img69/4408/comic3done.png
Asa as fi facut eu la ultimul test, dar e bine ca am internet pe telefon, si momente in care proful se uita in alte parti :))
Enjoy. ^^

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Ai greşit

http://i.imgur.com/cH9mN.png

11 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Eu la o lucrare am stat juma de oră cu mainile la ceafa, relaxat...toți ceilalți se chinuiau...și exact când să ne ceară lucrările am scris pe spate:
„HABAR NU STIU!"

| DeeDee a răspuns:

Eh...se intampla si la case mai marilaughing

| GeoXD explică:

@NoChanceForUs laughing) siii, chiar nu stiai? sau doar ai scris asa ca aveai n note de 10 la materia aia?laughing
btw, i hope you figured out i'm not a dude laughing i'm a girl
ah, cat imi place engleza day dreaming

| GeoXD explică:

@LisaHeatrow : mana+mouse+photoshop=comics! :]]
@sconcs : i lol'd :]
@Mutulke : Ce te face sa crezi asta? Eu nu l-am furat,mi se pare aiurea sa furi niste imagini.
oricum, daca vrei iti arat psd-ul[daca ai photoshop], ca sa te conving ca eu l-am facut straight face

| Deny1333 a răspuns:

Coreect. laughing
idee bună. happy

| PastilăBă a răspuns:

@NOBODY,alea sunt cele mai grele intrebari:-s
Cat despre tine, extraodinara idee!:Xlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaPunct a răspuns:

Omg omg omg... laughing

| Lisa a răspuns:

:O Esti foarteee talantata. Imi place cum desenezi. Ai folosit un program sau cu mana? Saau...ai placuta?

| AmandytaErhan a răspuns:

Ideea e super dar ar trebui s-o faci pe hartie ar iesi ideal!

| dragutza_4314 a răspuns:

A iesit super mistolaughing)bravo>big grin