| V1sL0w a întrebat:

Un fenomen straniu http://i.imgur.com/Sdk0H.png

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

OMG! Două de-o dată!

Ai Google Chrome, la fel ca mine şi ascultai şi Elena Gheorghe ft. Dony - Hot girls

8 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

In primul rand esti un agramat.In al doilea rand mi-ai scris numele gresit -_-
in al treilea rand ai incercat o tentativa de ati bate joc dar nu ai reusit, deoarece te-ai suparat ca un copil boschet care pune intrebarea la o categorie nepotrivita.

| ReLaS a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Ai mare treptate e un agramat, si nici macar nu il duce minte sa faca cv folositor

| anonim_4396 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Idem

| 84738493 a răspuns (pentru anonim_4396):

Idem Idem.

| DarQueen a răspuns:

Epic...fail.

| infires a răspuns:

Numai conteaza...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Penibil

Răspuns utilizator avertizat