| dalionomi a întrebat:

Va place cartea,, insemnarile unei pustoaice de rachel renne rusell?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Mai tare e Jurnalul unui Pusti.

| Ramona000 a răspuns:

Dap

| AngelHugz a răspuns:

Imi place foarte mult. Am citit primele 3 volume si sper ca vor mai aparea. Daca iti place seria, iti recomand si Jurnalul unui Pusti si Marele Nate. Si de la aceeasi editura imi mai plac Tabara si Charlie si Fabrica de Ciocolata.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Da,chiar e super, dar și Jurnalul unui Pusti e tare. love struck Pup!:*

| BeStMaN a răspuns:

Nu

| BLABLAGAGA a răspuns:

Da dar papa nu vrea sa-mi ia si volumul 3

| lexiatanasiu a răspuns:

Daaa! Va aparea in curand si Insemnarile unei pustoaice 4!

| lexiatanasiu a răspuns:

A aparut deja si Insemnarile unei pustoaice 4. Se numeste Povestirile unei printese a ghetii nu chiar atat de gratioase, se gaseste in librarii sau online http://www.librex.ro/insemnarile-unei-pustoaice-4

| Ðÿdy a răspuns:

Da. Este super.
Iti recomand sa citeti si Jurnalul unui Pustihappy

| sebastian01 a răspuns:

Cel mai super e Jurnalul Unui Pusti

| AndreeaAndreDeea a răspuns:

Da

| Malina_Mally_1977 a răspuns:

Daaa! O ador