| lary1399 a întrebat:

Voi ce credeti? Merita sa te uiti la Dragon Ball toate sezoanele? Motivati!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyWylde a răspuns:

Dragon Ball si Dragon Ball Z merita vazute deoarece sunt super OK, comice (mai ales prin naivitatea lui Goku) iar storyline-ul e destul de bun. Dragon Ball GT merita sa-l vezi doar daca vrei sa afli ce se intampla mai departe cu personajele in rest nu exceleaza la aproape nimic, cel mai rau fiind storyline-ul exagerat.

| hate1t4ll a răspuns:

Depinde ce-ti place.Plotul este destul de ok, are si twisturi cat de cat interesante.Este si comic iar luptele sunt clasice.

| emag a răspuns:

Daca te atrage dahee hee

| JiTerra a răspuns:

Da love struck se merita love struck
Are actiune, comedie, putina[foarte putina] romanta, luptele nu sunt atat de realistice..la contact etc.dar e un anime vechi..se intelege love struck povestea e super ^^ in toate sezoanelelove struck

| Masamone a răspuns:

Merita. Comic, interesant si foarte tarewinking