| adinutuu97 a întrebat:

Vreau si eu un anime gen High School DxD

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sekirei.

| alexandrualind a răspuns:

Sekirei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...

Incearca "highschool of the dead", "kampfer", "kiss x sis", sau "oni ai" tongue

| adinutuu97 explică (pentru anonim_4396):

Mersii le-am vazut pe toate in afara de oni ai happy nu-l gasesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru adinutuu97):

1. boku no pico e un hentai cu pedofili si homosexualy si cu grafici naspa, nu ti-l recomand (nu glumesc)
2. oni ai nici eu nu-l mai gasesc in romana, era pe anime no limit inainte... dar uite daca nu te deranjeaza subtitrarea in engleza: https://kissanime.to/Anime/OniAi
3. daca ai vazut kiss x sis in romana, inseamna ca ai vazut tv series tongue e o serie Kiss x sis si una kiss x sis tv series. aia kiss x sis e MULT mai perversa, si nu o gasesc in romana pe niciunde, dar daca vrei o poti vizualiza subtitrata in engleza tot pe site-ul kissanime.to tongue
4. iti mai propun si Monster Musume no Iru Nichijou si Sekirei: Pure Engagement care e ceva gen highschool dxd dar are un pic mai multa actiune din cate imi amintesc tongue

| adinutuu97 explică (pentru anonim_4396):

M-am speriat cand mi-ai spus aia cu pedofili

| anonim_4396 a răspuns (pentru adinutuu97):

E adevarat...

| PogChamp a răspuns:

Boku no pico sau copia fidela a highschool dxd, shinmao maou no testament

| adinutuu97 explică (pentru PogChamp):

Mersii mult am sa ma uit la boku no pico happy

| DMSquare a răspuns:

Poti sa incerci asa:
-"Dakara Boku wa, H ga decinai"
-"Sekirei"
-"Highschool of the Dead"(vazut)
-"To LOVE-Ru"
-"Freezing"
-"Ichiban Ushiro no Daimaou"
-"Shinmai Maou no Testament"

P.S. Nu garantez cat de bune sunt ca anime(nu le-am vazut pe toate... i'm a girl), dar le-a vazut un prieten de-al meu obsedat de High School DxD si mi le-a recomandat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DMSquare):

Loool nu stiam ca sekirei e sez 1 si sekirei pure engagement e sez 2 rolling on the floor off, trebuie' sa iau totu de la capat, credeam ca are un singur sezon si acela e sekirei: pure engagement sad

| DMSquare a răspuns (pentru anonim_4396):

Oooo. Asta e trist laughing) Bafta la vizionarea sezonului 1 atunci

| adinutuu97 explică (pentru DMSquare):

Mersii mult happy