| differntlife a întrebat:

Vreau si eu un anime in fata principala sa fie indragostita de un baiat care este deja cuplat. poate sa fie si drama dar as vrea cu final frumos. daca se poate sa aiba si putina descriere animeul.
cel mai bun raspuns ii dau funda. multumesc!

Răspuns Câştigător
| genifar45 a răspuns:

Hey! Ti-as recomanda School days dar finalul strica totul. 0-0

| differntlife explică (pentru genifar45):

L-am vazut. nu prea mi-a placut deloc animeul ca ala se culca cu toate. iar finalul a fost ciudat rau laughing) multumesc de raspuns oricum :*

| genifar45 a răspuns (pentru differntlife):

Avea mai multe finaluri dacă cauți pe YouTube dar tot murea cineva xD npc ^_^

| genifar45 a răspuns (pentru differntlife):

Ms :*